Mierová 5553/91, 066 01 Humenné
+421 918 519 906

V&M Auto | Ako prebieha dovoz

Úvod V&M Auto | Ako prebieha dovoz

Ako prebieha dovoz

Využívame viacero platforiem a systémov pre vyhľadávanie vozidiel v rámci EU. Systémy, ktoré využívame sú aktualizované 24 hodín denne. Ponúkame široký výber v strednej a luxusnej triede vozidiel všetkých svetových značiek.

Prečo dovoz zo zahraničia?

Nami dovezené vozidla majú garantované najazdené km a kompletnú servisnú históriu. Naše systémy a zamestnanci automaticky monitorujú 24 hodin prichádzajúce a aktualizované ponuky, prioritne z Nemecka. Po niekoľko ročných skúsenostiach sme schopný vozidlo v požadovanej výbave priviesť do 10 pracovných dní na Slovenských ŠPZ.

Vyhľadávanie

Pred samotným dovozom začíname stretnutím so zákazníkom, kde spíšeme podrobnú objednávku. Objednávka pozostáva z kontaktných údajov o objednávateľovi, špecifikovanie typu vozidla, konkrétny model, rok výroby, limit pre maximálny počet kilometrov prípadne farbu či podmienenie výbavy a iných detailov. Tieto dáta sú pre nás smerodajné a zaväzujúce, v prípade zmeny niektorých parametrov, môže objednávateľ kedykoľvek informovať našho dílera. Klientovi sú zasielané a odkomunikované viaceré ponuky počas niekoľkých nasledujúcich dní. Každé vozidlo musí spĺňať vaše požiadavky, samozrejmosťou sú garantované najazdené km. Vozidlo musí byť nebúrane a zachovalé. Ak parametre vozidla zodpovedajú vaším požiadavkám, informujeme Vás o zistenom stave telefonický, e-mailom, MMS správou s kompletnými informáciam a fotografiami. V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie o vozidle podľa VIN čísla vozidla.

Úspešný proces vyhľadávania

V prípade vzájomnej dohody prichádaza ku kalkulácií výslednej ceny spojenej s poplatkami a administratívnymi úkonmi. V prípade ak klient potvrdí svoj súhlas, ďalším krokom je zloženie zálohy (spravidla 50% z kúpnej ceny automobilu) prevodom na náš účet, prípadne v hotovosti. Po úhrade zálohovej platby sa stáva objednávka záväznou. Pravdepodobný termín dovozu vozidla budete vedieť už pri objednávaní. Po odsúhlasení kúpy z Vašej strany, vozidlo vyplatíme a dovezieme. Cena je pre Vás konečná. Služby, ktoré sú zahrnuté v cene:

  • Vybavenie a zabezpečenie prevozných poistených značiek platných v celej EÚ
  • Dovoz vozidla prepravnou spoločnosťou spolu s poistením pri preprave na Slovensko
  • Kontrola vozidla po dovoze mechanikmi v našom servise
  • Prihlásenie vozidla
  • Kontrola originality
  • Vybavenie technického preukazu
  • Vyčistenie a umytie vozidla
  • Možnosť vybavenia poistenia vozidla
  • Možnosť financovania cez leasign

Vaše nové vozidlo

K preberaniu vozidla si môžete prizvať odborníka prípadne môžeme zájsť s autom opätovne do servisu podľa Vášho výberu. Po zaplatení zvyšnej sumy vozidla na účet spoločnosti alebo leasingových spoločností si môžete auto odviezť. Netreba zabúdať uhradiť už len zákonné poistenie.

Tešíme sa na spoluprácu...

image